Ugrás a tartalomra
CIVILHETES
  • Belföld
  • Külföld
  • Gazdaság
  • Vélemény
  • +
    • Időjárás
    • Kultúra
      • Film
      • Zene
    • Tudomány
      • Környezet
      • Technika
      • Kütyü
    • Életmód
      • Egészség
      • Gasztro
      • Sport
      • Állati
    • Bulvár
      • Kék
      • Rejtély
    • Fiatal
    • Videó

Lemond a gyulai polgármester?

Vélemény
2024.02.11.
Profile picture for user CIVILHETES
CIVILHETES
  • facebook-f
  • twitter
  • envelope
  • print
9

Görgényi Ernő Gyula fideszes polgármestere védelmébe vette lemondása után Novák Katalint. A gyulai polgármester azonnal harcosan kiállt a bukott elnöknő mellett.

Dr. Pomuczné Nagy Ildikó pedagógus esti posztjában ezért lemondásra szólította fel a gyulai városvezetőt. 

Dr. Görgényi Ernő, Gyula város polgármestere kitett egy posztot a következő szövegezéssel:

„Közel két évtizedes közéleti pályafutásom után is megdöbbentő látni azt az elemi erejű gyűlöletet, amelyet rengeteg ellenzéki érzelmű ember kifejez Novák Katalin köztársasági elnök asszonnyal szemben. Novák Katalin művelt, több diplomás, több nyelven beszélő, három gyermeket nevelő édesanya, akit kedvessége, műveltsége, szelíd modora, emberek iránti szeretete, hazája iránti szeretete méltóvá tett arra, hogy Magyarország első női köztársasági elnöke legyen. Hibázott, de az a gyűlöletkampány, ami immár egy hete folyik ellene, semmilyen szempontból nem fogadható el. Aki gyalázza őt, magáról állít ki elégtelen bizonyítványt. Örülök hogy megismerhettem elnök asszonyt, örülök hogy Gyulán köszönthettem és bízom benne, hogy valamikor még szolgálni fogja Magyarországot! ”

Ha törölnék a posztot:

Szó sincs benne a megszentségestelenített gyermekek iránti kegyeletről!!!

Ennek hatására javaslom, hogy Görgényi Ernő, és a slepje mondjon le, és takarodjon a közéletből! Mert azok, akik képtelenek morálisan és intellektuálisan megérteni, mivel van problémája a tisztességes Polgároknak, azok nem alkalmasak közfeladatra!

Bár Görgényi a kommunista időket idéző és Észak-Koreában mai napig is működő módon, a saját különbejáratú gyulai tankerületvezetője által kivezényeltetett 800, azaz 800!!!! gyereket tanítási időben arra, hogy a gyulai vár előtt bámulják Novák Katalin ’őrségváltását’, de oké, ezt a helybéli emberek lenyelték.

A gyerekeket kihajtották, tömeget mutattak, boldogságban selfizgetett velük az elnöknő.

De még mindig nem ez a legnagyobb probléma!!!!

Még talán az is egy kisebb, de nem elhanyagolható probléma lenne, hogy az elnöknőt a leszegényedett Békésben a végtelenül szegény emberek élethelyzetének bemutatása helyett egy fitness szalonba kísérték szirénázó autók társaságában.

Ugyanakkor egyetlen híradásban sem olvasható, hogy a polgármester arról panaszkodott volna az elnöknőnek,
hogy a város lakossága az utóbbi évtizedekben exponenciálisan csökkent,
hogy nincsenek munkahelyek,
hogy a kórházban bezárnak osztályokat,
hogy a város lakossága elöregedik, mert a fiataljaink a fővárosban, vagy külföldön találnak megélhetést, és az itthon maradó szüleik csak évente egy-két alkalommal láthatják az unokákat.
Miközben régebben ez a város egy élhető oázisa volt az országnak!
Nem, nem, csak a protokoll, és a propaganda, és hamis üzenet arról, hogy milyen szép is ez a vidék.

Azt persze Görgényiről el tudom képzelni, hogy mint jó pártkatona, jelentett arról, hogy errefelé minden rendben, errefelé a tanárok nem tüntetnek, mert ő ezt intézi, mint ahogy azt is kézben tartja, hogy csak fideszesek kapjanak a városban munkát, meg talán még arról is jelentett, hogy kiket tiltott ki a városból. Lehet, arról is beszámolt, hogy errefelé is van ped0fil, de ő azt is kezeli, hogy ne kerüljön nyilvánosságra, mert az az ő kutyájuk kölyke.

Ezek fényében persze, hogy nem értheti Görgényi, hogy mi lehet a baj azzal, ha egy ped0filt segítő tanárnak az elnök asszony kegyelmet adott, és amiatt, hogy nem érti, ráfogja az ellenzéki érzelmű emberekre, hogy „elemi erejű gyűlöletet” fejeznek ki.
Mintha nem az lenne erkölcsileg és intellektuálisan normális, hogy egy társadalom kiveti magából a ped0filokat segítő embereket! Mert ugye, a ped0filia egy betegség, annak az embernek a kínja, aki ilyen beteges hajlamú.
A társadalom és egy közösség azért van, hogy megvédje ezektől a beteg emberektől a gyermekeket!
De ezt ugye a Görgényi nem érti!

Görgényi a saját posztjában össze-vissza hadovál arról, hogy az elnöknő milyen aranyos, mennyi nyelven beszél, stb. Mintha ez érdekelhetné azokat a kiszolgáltatott gyermekeket, akikkel fajtalankodott egy beteg ped0fil, és akiknek 2011 óta nem adott segítséget az, akit a pápalátogatás kapcsán kegyelemben részesítette az elnöknő.

Görgényi örökbe fogadott egy csecsemőt, és biztos vagyok abban, hogy szeretetben fogja felnevelni.
De felháborító, hogy emberileg képtelen átérezni azoknak a kisgyermekeknek a sorsát, akiket nem fogadtak örökbe, akik nem voltak olyan szerencsések, hogy valaki magához vegye őket, akiknek egy nevelőintézetben kell felnőniük Édesapa és Édesanya, vagy nevelőszülők nélkül.
Ártatlan gyermekek, akik ki vannak szolgáltatva a nevelőintézetek esetlegesen pedofil nevelőinek, és nincs számukra menekvés, mert az, akihez fordulnak, az is elárulja őket?

Milyen ember ez a Görgényi, aki mindezt nem érzi át, és csak arról hadovál, hogy az elnökasszony mennyi nyelven beszél, és milyen kedves?!
Milyen ember lehet az a Görgényi és a slepje, akik politikai alapon szelektálnak ember és ember, gyermek és gyermek között?!

Én tanítottam nevelóotthonos gyermekeket.
Tapasztaltam, hogy mennyire sebzettek, hogy mennyire éheznek a szeretetre, és, amennyire csak tőlem tellett, a tanításon túl és mellett, a szeretetet is megadtam nekik.
És azt tapasztaltam, hogy abban a nevelőotthonban, ahol laktak, a gondozók is mindent megtettek azért, hogy ezeknek a gyerekeknek ne fájjon jobban az élet, mint ahogy fájhat.

Görgényinek és slepjének nincs helye a közéletben!!!!

Mert, akik nem érzékelik a kiszolgáltatott és megnyomorított gyermekek sorsát, azokat ki kell vesse magából egy egészséges társadalom!

A Görgényiknek és hozzá hasonlóknak NEM LEHET helye a közéletben!
Gyulán a tisztességes Polgárok békében, szeretetben, és nem a görgényifélék általi generált gyűlöletkeltésben, az egymás ellen való uszításban és kirekesztésben szeretnének élni.

Dr. Pomuczné Nagy ildikó,
egy több diplomás, több nyelven beszélő, három gyermeket felnevelt édesanya, akit kedvessége, műveltsége, emberek iránti szeretete, hazája iránti szeretete késztetett arra, hogy ezt a közleményt megírja,
és akinek nincs és nem is volt soha politikai pozíciója, de, ha lenne, akkor sem adna soha kegyelmet ped0filt takargató és segítő embernek.

Címlapkép: Görgényi Ernő - Forrás: Görgényi Ernő Facebook-oldala/Fotó: Rusznyák Csaba
GÖRGÉNYI ERNŐ
gyula
Fidesz
Novák Katalin
vélemény
Dr. Pomuczné Nagy Ildikó
Profile picture for user CIVILHETES
CIVILHETES
Publikálva 2024.02.11. - 06:25
9
A- A+
  • facebook-f
  • twitter
  • envelope
  • print

  • Durva kémbotrány bontakozik ki Ausztriában

    Durva kémbotrány bontakozik ki Ausztriában

  • A Budapesti Közművek saját szakemberei telepítik a napelemeket a társaság létesítményeiben

    A Budapesti Közművek saját szakemberei telepítik a napelemeket a társaság létesítményeiben

  • Helyesírási hibás szórólappal indította a kampányát egy fideszes iskolaigazgató

    Helyesírási hibás szórólappal indította a kampányát egy fideszes iskolaigazgató

  • Orbán Viktor miniszterelnök a "Jó reggelt, Magyarország!" című műsorában beszélt

    Orbán Viktor miniszterelnök a "Jó reggelt, Magyarország!" című műsorában beszélt

  • A dohányzásról nemcsak a dohányosoknak nehéz leszokniuk, hanem a nagy adóbevételek miatt az államoknak is

    A dohányzásról nemcsak a dohányosoknak nehéz leszokniuk, hanem a nagy adóbevételek miatt az államoknak is

  • Jakab Péter kiakadt Magyar Péterre

    Jakab Péter kiakadt Magyar Péterre

  • Saját pártjával is szembemenne a józsefvárosi MSZP-s képviselő, hogy összeálljon az ellenzéki szövetség

    Saját pártjával is szembemenne a józsefvárosi MSZP-s képviselő, hogy összeálljon az ellenzéki szövetség

  • Nem árulják el, hogy Varga Judit munkatársai jártak-e az ügyészségen megtekinteni a Völner-Schadl-ügy iratait

    Nem árulják el, hogy Varga Judit munkatársai jártak-e az ügyészségen megtekinteni a Völner-Schadl-ügy iratait

  • Futó záporok előfordulhatnak, hűvös, szeles idő lesz

    Futó záporok előfordulhatnak, hűvös, szeles idő lesz

  • Feljelentik a zsinati bíróságon Balog Zoltánt

    Feljelentik a zsinati bíróságon Balog Zoltánt

  • Gyanús lett Magyar Péter a Szuverenitásvédelmi Hivatalnak, vizsgálatot indítanak

    Gyanús lett Magyar Péter a Szuverenitásvédelmi Hivatalnak, vizsgálatot indítanak

  • A Magyar Egyfarkú Kutyapárt

    A Magyar Egyfarkú Kutyapárt

  • Bármit is állít Nagy Márton, az infláció az év végére magasabb lesz, mint nyáron

    Bármit is állít Nagy Márton, az infláció az év végére magasabb lesz, mint nyáron

  • Magyar Péter egy nappal választás előtt, június 8-án Budapesten tartja a kampányzáróját

    Magyar Péter egy nappal választás előtt, június 8-án Budapesten tartja a kampányzáróját

  • A Budai iskolai kórus énekel Orbán és Trump konzervatív konferenciáján

    A Budai iskolai kórus énekel Orbán és Trump konzervatív konferenciáján

  • Későbbre várható a "választási vándorlás"

    Későbbre várható a "választási vándorlás"

  • A mesterséges felhőmagvasítás okozta a brutális özönvizet Dubajban?

    A mesterséges felhőmagvasítás okozta a brutális özönvizet Dubajban?

  • Szabolcsban lakásra, máshol nagyobb nappalira elég az átlagbérre felvett lakáshitel

    Szabolcsban lakásra, máshol nagyobb nappalira elég az átlagbérre felvett lakáshitel

  • „Én a Fideszre többször már nem szavazok, ha agyonlőnek se”

    „Én a Fideszre többször már nem szavazok, ha agyonlőnek se”

  • Fegyelemmel és renddel megoldható az oktatás összes gondja - Tényleg?

    Fegyelemmel és renddel megoldható az oktatás összes gondja - Tényleg?

  • EP-frakciók függesztenék fel a Magyarországnak járó uniós támogatásokat

    EP-frakciók függesztenék fel a Magyarországnak járó uniós támogatásokat

  • Kérek még

Maradjon velünk!

 

  • instagram
  • facebook-f
  • twitter
  • coub
  • youtube

Rovatok

  • Belföld
  • Külföld
  • Gazdaság
  • Vélemény
  • Minden más

Sokat kattintott címkék

Belföld
Külföld
Gazdaság
Vélemény
ORBÁN VIKTOR
Magyar Péter
Fidesz
Időjárás
időjárás-előrejelzés
Magyarország
orvosmeteorológia
Oroszország
Környezet
Tudomány
politika
Kultúra
UKRAJNA
Technika
Novák Katalin
EURÓPAI UNIÓ
BUDAPEST
Egészség
EGÉSZSÉGÜGY
Sport
© 2011-2024 CIVILHETES /Középen állunk/

Lábléc menü

  • Impresszum
  • Jogi nyilatkozat
  • Adatkezelés
  • Régi CIVILHETES
Címlap
CIVILHETES
Független Közéleti Magazin
  • Belföld
  • Külföld
  • Gazdaság
  • Vélemény
  • +
    • Időjárás
    • Kultúra
      • Film
      • Zene
    • Tudomány
      • Környezet
      • Technika
      • Kütyü
    • Életmód
      • Egészség
      • Gasztro
      • Sport
      • Állati
    • Bulvár
      • Kék
      • Rejtély
    • Fiatal
    • Videó
Clear keys input element